close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
Don't Dream Your Life, Live Your Dream!
Everything ever ends, but every end is the beginning of something new!

Začátek něčeho nového?

27. prosince 2010 v 0:12 | Anulinka72 |  Jednorázovky
Vánoční povídka z 25. prosince přidána až 26. prosince. Co víc si přát? Za chyby se omlouvám, dyštak upozorněte, budu jen ráda. 


Když se Harry ráno probudil, skoro okamžitě mu došlo, že jsou ve společenské místnosti dárky. Sešel dolů a zjistil, že tam nikdo není. Asi to bylo tím, že z Nebelvíru tam zůstal jen on sám. Odmítl pozvání k Weasleyovým a vůbec mu to nevadilo. Nemusel být svědky cicmání Rona s Hermionou či Ginny s Deanem, který letos nejel domů, ale právě s ní.
Podíval se na strom, který sám ozdobil. Vypadal celkem vtipně. Byl nakřivo, nerovnoměrně ozdobený a celkově asi tak, jako kdyby se měl každou chvíli zhroutit. Sjel pohledem z kusu dřeva pod dolní větve. Na to, že byl v Nebelvíru sám, se pod tím stromečkem nedalo ani hnout.
'Asi mám spoustu přátel.' pomyslel si Harry. Ještě než mu tahle myšlenka prošla hlavou, už začal rozbalovat. Nic moc ho nezaujalo. Ne, že by nebyl rád, že dostal trochu šíleného cukroví nebo letos vážně vydařený svetr, ale přeci jenom, nejvíce ho přitáhl dopis, který našel úplně vzadu. Musel se tím hustým stromkem skoro prořezat, aby se k němu dostal. Když se mu to konečně povedlo, stromek to už opravdu nevydržel a zřítil se k zemi. Harry se trošku zakuckal ze zvířeného prachu. Přeci jen ten koberec už něco pamatoval a spalování dřeva tomu taky moc nepomáhalo. Když mu konečně přestali téct slzy, konečně si mohl přečíst jakýsi dopis.

Po snídani v komnatě nejvyšší potřeby. Spěchej.

                                                                D.

"Dé?" Kdo by mohl být? (A/N: Jako kdybychom to nevěděli xP)

Vrátil se zpátky do ložnice a vlezl si do koupelny. Extrémně rychle se osprchoval, vyčistil zuby, hodil na sebe to první, co našel a utíkal co mu nohy stačili na snídani.
Zastavil se ve dveřích velké síně. Letos tu zůstala spousta studentů z jiných kolejí. Rychle je přelétl pohledem a zjistil, že jich bude tak třicet.
'Jak mám přijít na to, kdo to je, když tu je tolik lidí?'
Povzdechl si a pomalým krokem šel na své místo. Pozorně sledoval každého, kdo by nějak projevil zájem o něj a dopis. Až na pár zabouchnutých prvaček nikoho nezaregistroval.
'A kde je Malfoy?'
Upřímně, bylo mu to jedno. Nandal si jídlo - slanina a míchaná vajíčka. Ty měl moc rád. Rychle to do sebe naházel, vypil hrnek dýňové šťávy a už se zvedal. Začal mírným krokem, pomalu zrychloval a u dveří velké síně už skoro běžel. Vzal to několika zkratkami, schody bral po dvou a už se ocitl v sedmém patře. Třikrát prošel kolem zdi a objevili se dveře. Pomalu je otevřel, připraven na cokoliv.
"Malfoyi?" Tak na tohle připraven opravdu nebyl. Tohle fakt nečekal.
"Co ty tady? Já tady mám něco domluvené a ten někdo tu má ček… eeh… Tos napsal ty?"
Pomalu se začal rozhlížet po místnosti. Byla docela malá, ale přesto útulná. Stěny byli nenápadně růžové, v krbu praskal oheň, naproti dveřím byla velká postel. Co velká, přímo obrovská. Na ní byly rozházené okvětní lístky růží. Rudé smíchané s bílými. Tohle udělal pro něj?
"Malfoyi? Co to má zname…?
Než to stačil doříct, Malfoy se zvedl, přiblížil se k němu a zastavil se necelý centimetr od něho. Cítil jeho dech. Jeho vůni. Vanilka. Nevěděl, že Malfoy má rád vanilku. Nikdy si nevšiml, že má tak hebké, jemné vlasy. Tohle všechno mu proletělo hlavou v mikrosekundě. Nevěděl proč, ale chtěl odstranit jejich vzdálenost. Ochutnat ty světle růžové rty.
Jen na to pomyslel, už se tak stalo. Malfoy se přisál na jeho rty a Harry to se svým vlastním překvapením opětoval. 'Odkdy já jsem na kluky?!' V tu chvíli ho to ale vůbec netrápilo. Jen si vychutnával ty jemné rty, které se mu vrývaly do těch jeho. Pootevřel pusu a Malfoy neváhal a využil toho. Zapojit do bitvy i jazyk. Prozkoumávali si navzájem každou částečku úst, každý ohyb. Potom se Harry odpojil. Koukal na Malfoye jako smyslů zbavený. Totéž by se dalo říci o Malfoyovi. Ani ve snu by ho nenapadlo, že by tohle Potter někdy dovolil. Znovu se ponořili do vášnivých polibků a začali se pomalu přibližovat k té obrovské posteli.
Harry měl trochu strach. Přeci jen, vždycky byl jen s holkama, na kluky nikdy nepomyslel. Ale Malfoy vypadal klidně a Harry mu, i přes to, že to byl MALFOY, důvěřoval.
Harry z Malfoye doslova strhal oblečení, až mu zbyly jen boxerky v zelené barvě. Malfoy byl opatrnější. Jen oblečení z Harryho opatrně svléknul. Svalili se na postel a Draco začal ve zkoumání celého těla svého rivala. Harry úmyslně nechal Draca určovat tempo. Přeci jen asi měl nějaké zkušenosti. Draco hýčkal Harryho tělo prsty, motýlími polibky i zuby. Vydával se od rtů k uším, které žmoulal ve rtech a i sem tam kousnul, přes krk, kde jemně sál, ne málo, aby z toho Harry něco měl, ne moc, aby z toho byli nevzhledné fleky. Pak sjel níž, směr hrudník. U bradavek se zastavil. Hrál si s nimi, párkrát i jemně skousl. Uslyšel slabé zavzdychání. Zvedl hlavu, aby se ujistil, že je všechno jak má být. Harry vypadal víc než spokojeně, tak pokračoval dál a dál, níž a níž až se ocitl u lemu Harryho trenýrek. Znovu nadzvedl hlavu. Tentokrát ale žádal o svolení. Harry se na něj taky podíval a lehce přikývl. Draco neváhal a hned se chopil příležitosti. Jemně odstranil i poslední kus Harryho prádla, vzal jeho chloubu do ruky a začal ho pomalu třít. Začal si s ním hrát, ale po chvíli ho to přestalo bavit, a tak ho strčil do pusy. Sál ho, sem tam skousl, hrál si s jazykem. Harryho steny byli důkazem toho, že to Draco opravdu dělá dobře. Pomalu začínal zrychlovat tempo, zrovna ve chvíli, kdy Harrymu došlo, že nic nedělá a jen se nechává ukájet. Vzedmul se, obrátil překvapeného Draca pod sebe a započal cestu rivalovým tělem. Nejdříve ochutnal rty, pak pokračoval dál. Ušní lalůčky žužlal a kousal, na krku se mu málem podařilo udělat Dracovi cucflek. Bradavky hýčkal jemnými pohyby i skusy zubů. Jen co lehce skousl bradavku, ozvalo se zavzdychání. To nejistého Harryho ještě povzbudilo k tomu, aby pokračoval ještě níž. Jazykem vytvořil mokrou cestičku od hrudníku až k lemu zelených boxerek. Pak jemně foukl na tu vlhkou část. Dracem projela jemná křeč, ale ta příjemná, vzrušující. Harry ucítil, že se o pozornost žádá i ta poslední část, u které se Harry zastavil. Draco mu pomohl sundat si i boxerky, které schovávaly to nejcennější, co má. Harrymu přišlo, že by se mu to mělo hnusit, ale překvapivě se ho chtěl dotknout, ochutnat ho. Vzal ho nejistě do ruky a vzpomněl si, jak se ukájí sám a tuto techniku vložil i teď do těchto hrátek. Očividně asi nebyl tak marný, jak si myslel. Draco se svíjel blahem, dokonce vrněl skoro jako kočka. Harry přidal i ústa. Nejdřív opatrně lízal, potom si vzpomněl, jak to dělal Draco, inspiroval se a začal sát a jemně kousat. Cítil, že už Draco skoro bude, a tak zrychlil tempo. Sám si zajel rukou dolů a začal třít svůj penis, ale Draco ho přerušil a vyměnil Harryho ruku za tu svoji. Vzájemně zrychlili svoje pohyby, chyběli už jen vteřinky. Draco dosáhl vrcholu o trochu dříve, ale to jen více vzrušilo Harryho, který Dracovu dávku dostal přímo na břicho a na vrchol blaha se dostal ihned po něm.
Svalili se vedle sebe na postel a silně oddychovali. O tomhle by se Harrymu zdálo jen v těch nejdivočejších snech. Draco se cítil úplně vyčerpaný. Položil si hlavu na Harryho rameno, objal ho kolem pasu a doufal, že Harry neodejde. Nestalo se tak. Během pár chvilek spolu usnuli.

 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dorea Dorea | Web | 27. prosince 2010 v 18:13 | Reagovat

sladké ;-) taky bych si přála najít pod stromečkem dopis od dráčka, hmm to by vážně nebylo marné ;-) děkuji za zpříjemnění studeného podvečera

2 Nade Nade | Web | 27. prosince 2010 v 19:14 | Reagovat

Tak takového Ježíška bych si taky nechala líbit. ;-)

3 Anulinka72 Anulinka72 | Web | 28. prosince 2010 v 22:08 | Reagovat

Dorea: Nemáš za co! ;-)
Nade: Taky, taky xD

4 Karin Karin | 15. listopadu 2018 v 12:32 | Reagovat

Hezký píšeš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama